054-2544904      

שירותי שכר לעסקים בראש שקט

השכר המשולם בכל חודש לעובדים הוא ללא כל ספק הוצאה כספית משמעותית בעבור כל עסק. בעוד הוצאות אחרות נבדקות בקפידה ומנוהלות בדקדקנות, עסקים רבים מקלים ראש בחשיבות בדיקת השכר לניהול מקצועי של התשלומים. שירותי שכר לעסקים הם הזדמנות להעביר את ניהול השכר כולו לידיים מקצועיות. מיקור חוץ של תחום השכר יאפשר קבלת ייעוץ מקצועי, שירות מלא לניהול קפדני של השכר על פי חוק, דוחות מפורטים, הכנה של תלושי השכר לעובדים, ניהול תשלומים לרשויות המס, העברת של המשכורת לחשבונות הבנק של העובדים ועוד.

השנים האחרונות הביאו בשורה של טובה של פיתוח אל התחום. תוך תוספת של חובת הפרשות לקרנות בכל משכורת, שילוב פרטים כמו אחזקת טלפון או אחזקת רכב בתלושי השכר וחוזי העסקה מורכבים, חישוב השכר הפך למקצוע של ממש. ללא ידע נרחב בדיני עבודה, חוקי המס של ישראל (לעתים גם במדינות אחרות) ורקע פיננסי, קשה יהיה לבצע את עבודת חישוב השכר בצורה יעילה, חוקית ונכונה.

הרבה יותר מרק הפקדה ב-10 לחודש

שירותי שכר לעסקים ניתנים תוך התחייבות למענה מקצועי ואדיב. בעלי העסקים נהנים מייעוץ בנושא דיני עבודה, הסברים על תשלומי שעות נוספות על פי חוק, מענה לשאלות בנושא נהלי פיטורין ותשלום פיצוי פיטורין. השירות כולל הרכבת תלושי שכר בהתאם להסכמי ההעסקה של העובדים ובהתאם לחוקי מדינת ישראל. מעקב צמוד אחר הפקדות לקרנות, ניכויי חובה ותשלומים לרשויות המס יתבצעו בהתאם לחוק ובהתאם לחוזה ההעסקה של כל עובד.

על מנת לאפשר לכם להתמקד רק בניהול העסק ללא כל דאגה בתחום השכר, גם ההפקדה של השכר אל חשבונות הבנק של העובדים נכללת בשירותי השכר. השירות כולו מלווה בהפקת דוחות המאפשרים לבעלי העסק מעקב אחר המתרחש. הקפדה על רמה גבוהה של מקצועיות יחד עם ביקורת הדוקה מבטיחות מינימום טעויות. שירותי שכר משרתים את טובת המעסיק וטובת העובד בו זמנית. שגיאות בחישוב השכר פוגעת גם במעסיק וגם בעובד.

לסיכום:

הדרך לניהול שכר בראש שקט ללא טעויות וללא איחורים בתשלומים לרשויות המס מתחילה בשירותי שכר במיקור חוץ. רוב בעלי העסקים כבר משתמשים בשירותי מיקור חוץ לניהול השכר, מייעלים את הפעילות העסקית וגם חוסכים בעלויות. 

מה כולל שירות חשבות שכר

שירות חשבות שכר הוא שירות בסיסי לו זקוק כל עסק. יותר ויותר עסקים בוחרים היום לקבל את השירות במתכונת של מיקור חוץ על פני העסקה של חשב שכר במשרה מלאה. חשבות שכר במתכונת של מיקור חוץ היא הזדמנות לקבל שירות מקצועי מצוות מנוסה, מקצועי ומוסמך המכיר היטב את חוקי מס הכנסה, חוקי הביטוח הלאומי, תשלומי החובה, ניכויים נדרשים מהשכר, הפרשות לקרנות ועוד.

העבודה מתבצעת תוך שימוש בתוכנות המחשב המתקדמות ביותר, מיטב הטכנולוגיה והתעדכנות שוטפת בכל החידושים בתחום. השירות ניתן לעסקים קטנים עד גדולים, חברות הייטק, חברות סטארט-אפ, חברות משפחתיות, מוסדות, עסקים בתחום המזון. העבודה מתבצעת בצורה קפדנית, יעילה, מקצועית ומדויקת תוך שקיפות מלאה, עמידה בזמנים, מענה מהיר ויחס אישי לכל לקוח.

מה כולל שירות חשבות שכר במיקור חוץ?

 1. דיווחים שוטפים לרשויות המס על פי חוק ודיווחים שוטפים להנהלה.
 2. חישוב השכר לעובדים, עיבוד, הפקת תלושי שכר וביצוע תשלום המשכורות לכלל העובדים.
 3. טיפול בנושא קרנות הפנסיה והביטוחים לעובדים.
 4. ניהול ומעקב אחר ימי חופשה, ימי מחלה, מילואים וחופשות לידה של העובדים.
 5. טיפול בתשלומים של דמי הבראה ופיצויי פיטורין לעובדים.
 6. קליטה של עובדים חדשים אל מערכת השכר יחד עם ביצוע גמר חשבון בעבור עובדים שפוטרו/התפטרו.
 7. מתן מענה מקצועי ומהיר לכלל העובדים ולהנהלה בכל שאלה בנושא השכר.

למה כדאי לבחור במיקור חוץ?

השירות מאפשר לעסקים לקבל מענה מקצועי, מקיף ומלא בתחום חשבות השכר, מבלי להידרש בהעסקה של עובד נוסף. למעשה, ישנה אפשרות לקבל זמינות מלאה של חשב שכר למענה מבלי להעסיק אותו באופן ישיר כעובד מהמניין. שירותי מיקור החוץ מאפשרים גמישות תפעולית מקסימלית, גישה אל מיטב אנשי המקצוע, רציפות בעבודה ללא היעדרויות או חופשות של חשב השכר, שירות מקצועי ורמה גבוהה עם מענה מלא לכל החוקי והתקנות הקבועים בחוק, שירות ללא תקלות וללא איחורים.

לסיכום:

הבחירה במיקור חוץ היא צעד נכון מבחינה כלכלית. תהיה זו בחירה באיכות, שירות, מקצועיות והתייעלות כלכלית-אישית של העסק. פעמים רבות, חשב השכר שמביט על הדברים ממקור חיצוני מצליח להצביע על צעדים חיוניים לפיתוח העסקי אותם בעל העסק מתקשה לראות בעצמו.

 

יתרונות של חשבות שכר במיקור חוץ

שירותי מיקור חוץ כצעד של התייעלות עסקית

האפשרות לקבל שירותי חשבות שכר במיקור חוץ מאפשרת צמצום בעלויות תוך קבלת שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. עסקים הבוחרים במיקור חוץ נהנים ממיטב המערכות החדישות ביותר בעלויות תפעול נמוכות בלבד, אפשרות לקבלת מענה רחב בכמה תחומים, שירות אישי ומענה מהיר.

איך בוחרים חשב שכר?

טעויות חוזרות בחישוב השכר הן מתכון בטוח לעובדים לא מרוצים. חשב שכר מקצועי, מנוסה, יעיל, קפדן ואדיב יוכל להביא לשינוי של ממש אצלכם בחברה. חישוב מדויק ומנכון של המשכורות הוא שירות לעובדים לכל דבר, שירות שיוכל להוות את ההבדל בין עובדים מרוצים לבין עובדים לא מרוצים.

התפקיד של חשב השכר חשוב מאוד. הוא זה האחראי על חישוב נכון של שעות העבודה, ניכויי חובה מהמשכורת, תשלום ארוחות, הפרשות לפנסיה, קרנות חיסכון ועוד. כאשר השכר מנוהל ומחושב נכון העובדים מרגישים מוערכים. טעויות תמימות בחישוב השכר מתפרשות פעמים רבות אצל העובדים כניסיון של המעסיק לרמות אותם. על מנת לשמר את העובדים כדאי לעשות כל מאמץ למנוע טעויות בחישוב השכר, ולהקפיד על מתן כל הזכויות המגיעות לכל עובד על פי חוקי דיני עבודה.

קריטריונים לבחירה חכמה

ההחלטה לשכור שירותי חשבות שכר במיקור חוץ מאפשרת לכם לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר. הקריטריונים הבאים נועדו לסייע לכם בבחירה נכונה של חשב שכר מקצועי, אמין, אחראי וקפדן.

 1. השכלה והסמכה. חשבי שכר נדרשים בלימודים אקדמיים. עם השלמת החובות האקדמיות עליהם לעמוד במבחן הסמכה מטעם לשכת רואי החשבון. האחריות לוודא שיש לחשב השכר בו בחרתם את ההכשרה המתאימה ואת התעודות הנכונות מוטלת עליכם.
 2. רקע מקצועי וניסיון. זהו השלב בו תבררו כמה שנות ניסיון יש לחשב והאם הוא מקפיד להתעדכן בחידושים ושינויים בתחום.
 3. שליטה בתוכנות מתקדמות ומיטב הטכנולוגיה בתחום.
 4. מחירים הוגנים המשקפים שירות אישי ורמה גבוהה של מקצועיות.

הפקת שכר לעסקים – מה חשוב לדעת?

מלאכת חישוב השכר היא הרבה יותר מתרגום שעות העבודה של העובד לתשלום חודשי. כיום כאשר יש לגלם בתלוש השכר ימי חופשה ומחלה, ניכוי תשלומי מס, הפרשות לקרנות, הטבות של טלפון סלולרי, רכב חברת וארוחות, בונוסים ועוד, ניהול השכר הפך למשימה מתישה ומורכבת. עם תלושי שכר כה מורכבים וחוזי העסקה אישיים בעבור כל עובד, פוטנציאל הטעויות בחישוב השכר הפך גבוהה. הבשורה הטובה היא שיש לכם אפשרות לחסוך לעצמכם את כאב הראש הכרוך בניהול עצמי של השכר עם הפקת שכר לעסקים במיקור חוץ.

הפקת שכר לעסקים מתבצעת היום במתכונת של מיקור חוץ. משמעות הדבר היא שאתם מקבלים את כל השירות הדרוש לניהול שכר, הפקת משכורות, ניתוח נתונים ותשלומים לרשויות המס במקום אחד. חשב שכר בכיר מבצע בעבורכם את העבודה תוך הקפדה על עדכון קבוע של הנתונים בכל תלושי השכר בהתאם לשינויים בחקיקה.  היום כבר לא חייבים להעסיק חשב שכר במשרה מלאה על מנת ליהנות משירות מקצועי ברמה גבוהה לכלל עובדי החברה. 

יתרונות של הפקת שכר לעסקים

בעבור חברות העוסקות בהפקת שכר לעסקים, חשבות שכר היא מקצוע ראשי. השירות ניתן לכל לקוח תוך הקפדה על הכנת משכורות והפקה של תלושי שכר לכלל העובדים במועד. כל תלושי השכר מורכבים בהתאם לחוק ללא טעויות ובצורה ברורה המאפשרת לעובדים להבין בדיוק כיצד חושב השכר.

בעלי עסקים נהנים מחיסכון משמעותי בעלויות של העסקת חשב שכר בחברה, חוסכים בעלויות של אחזקת תוכנת ניהול שכר ומונעים שגיאות בחישובי השכר הפוגעים בעובדים. הפקדה של השכר במועד משפרת את שביעות הרצון של העובדים ממקום העבודה.

מי עונה לשאלות של העובדים?

בעל העסק וכלל העובדים נהנים ממענה מלא של חשב שכיר בכיר. בכל שאלה או בקשה לבירור בנושא שכר יינתן מענה מהיר ואדיב.

השירות אידאלי בעבור כלל בעלי העסקים הקטנים והגדולים, חברות, תאגידים ועמותות. ניתן שירות גם למשרדי רואי חשבון הזקוקים לחשב שכר מומחה בנושאי מיסוי ודיני עבודה. אם אתם מחפשים את הדרך לנהל את השכר בצורה מקצועית וקפדנית תוך חיסכון בעלויות, הגעתם למקום הנכון.

 

טואול - בניית אתרים באינטרנט