054-2544904      

הנהלת חשבונות לעסק – מה חשוב לדעת?

ניהול פיננסי מקצועי כולל הרבה יותר ממעקב שוטף אחר הוצאות והכנסות. על שירותי הנהלת חשבונות לעסק לכלול התנהלות נכונה מול רשויות המס וקרנות הפנסיה בישראל (כולל דיווח), ייעוץ מקצועי לקבלת החלטות חכמות, ניהול ספקים, שירותי חשב שכר, עיבוד שכר ועוד.

ניהול חשבונות על פי החוק

החוק בישראל קובע לכלל העסקים חובת ניהול חשבונות בהתאם לנהלים אחידים, חד משמעיים וברורים. יש להקפיד על סדר בניהול החשבונות, הפקת הדוחות הנדרשים והגשת דוחות חודשיים ושנתיים לרשויות המס בהתאם ללוח הזמנים הקבוע בחוק. אי עמידה בנהלי החוק משמעה קנסות כספיים. הדרך הטובה ביותר להנהלת חשבונות יעילה ומקצועית לעסק היא שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים הניתנים על ידי מנהל חשבונות המשמש גם יועץ מס. הליווי המקצועי חיוני מרגע הקמת העסק ועד לרגע בו תחליטו לסגור את העסק.

ניתן לראות קשר ישיר בין מידת ההצלחה של העסק לבין הדרך בה מנוהלים ספרי החשבונות ונכתבים דוחות המס. חברות גדולות מעסיקות בעצמן מנהלי חשבונות במשרה מלאה, שגרת העבודה שלהן מחייבת זאת. שירותי הנהלת חשבונות במיקור חוץ הם הפתרון של העסקים העצמאיים שאינם זקוקים למנהל חשבונות במשרה מלאה. שירותי מיקור החוץ מאפשרים קבלת שירות מקצועי של ראיית חשבון וייעוץ מס מבלי להעסיק עובד נוסף.  

הנהלת חשבונות כפולה – מה אומר החוק?

כל חברה הפועלת בישראל מחויבת במערכת הנהלת חשבונות כפולה, בה ישנה חובת רישום של כל פעולות הכספים המתבצעות בעסק. שיטה זו נותנת תמונת מצב ברורה של הכנסות, הוצאות, התחייבויות, תזרים ונכסים בכל רגע נתון.

ניהול חשבונות אונליין

חיפוש מהיר אונליין יגלה לכם תוכנות המבטיחות ניהול חשבונות פשוט ומהיר אונליין בשיטת עשה זאת בעצמך. רגע לפני שאתם ממהרים להעביר את הנהלת החשבונות שלכם אל תוכנות ברשת, חשוב לזכור כי מדובר בתחום רגיש בו לכל טעות עלולה להיות השפעה משמעותית. את חישובי המיסים שלכם, ניהול תזרים המזומנים וחישוב השכר, תרצו להפקיד בידיים טובות של יועץ מס מקצועי, מנוסה, אדיב ואחראי – יועץ מס שידאג לכם.


טואול - בניית אתרים באינטרנט